Elektrik Altyapı Zayıf Akım ve Yapısal Kablolama

Hayatımızın heralanında bulunan elektrik sistemlerinin montajından kullanımına kadar her açıdan uzmanlık isteyen konulardır.

Firmamız olarak uzman ve mesleki yeterliliğe sahip kadromuzla,iş sağlığı güvenliğine harfiyen uyarak, önce can güvenliği ilkesinden vazgeçmeyerek,yaptığımız işin sorumluluğunda ve titizliğiyle çalışmaktayız.

Vizyontech Elektronik yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik, şebeke, uydu ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısını tek bir çatı altında toplayarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluştururur. Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, cihazların anapanellerine ve elektrik panolarına ulaştırılarak uzun yıllar verilen servis hizmetimizle uzun ömürlü olarak şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Bu tip projelerde kullandığımız CCTV Kaoksiyel, Cat5e, Cat6E, Cat7, Yüksek Gerilim, Alçak Gerilim, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözümler sunmaktayız.

Elektrik sistemlerinin tesisat aydınlatma priz,lamba,sigorta vs. montajından arızasına kadar müşterilerimizin hizmetindeyiz..

Projelendirme kadar önemli ikinci bir konu da işçiliktir. İşçilik kalitesi kablolama altyapısının kalitesi anlamına da gelmektedir.

Firmamız keşif, projelendirme, kuruluş, test ve sertifikalandırma işlemleri konusunda yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. 

Gerçekleştirdiğimiz kablolama projelerinde tüm kablolar test edilerek, belli bir numaralandırma sistemi ile etiketlenir. Yerleşim planları üzerinde kablo güzergahları ve priz noktaları işlenmesine kadar her ayrıntı teknik ekibimiz tarafından düşünülmektedir.